Regionális intézményvezető (Dél-Alföld) (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Partnercégünk több mint 10 éve szociális szolgáltatások nyújtásával foglalkozik és nap mint nap arra törekszik, hogy még több szolgáltatást tudjon bevezetni országos szinten. Egy új mozgalmuk egy  egyedülálló kezdeményezéssel országos intézményrendszer létrehozása, amely társadalmilag hátrányos helyzetű rétegek felzárkóztatását, kompetencianövelését tűzte ki célul és ez az Új Esély Központ, melynek célcsoportjai a pszichiátriai-, illetve a szenvedélybetegséggel élő emberek.

Ennek az új központnak az üzemeltetéséhez, irányításához keresünk Regionális intézményvezető kollégát a Dél-alföldi régióba (Szeged, Csongrád, Szentes, Békéscsaba, Gyomaendrőd).

Regionális intézményvezető (Dél-Alföld)

Feladatok

  • a Dél-alföldi régió intézményei (3-5 telephely) működésének a biztosítása
  • a telephelyek szakmai munkájának tervezése, szervezése, koordinálása
  • az intézmények képviselete a külső szervek/hatóságok előtt
  • szoros együttműködés a debreceni központtal, a szakmai vezetőkkel és a társosztályokkal
  • HR feladatok ellátása: részvétel a telephelyekhez tartozó munkatársak (5-25 fő) toborzásában, kiválasztásában, az új kollégák betanításában, mentorálásában, a munkájuk koordinálásában, ellenőrzésében, a szabadságok kiadásában és a munkaidők beosztásában.
  • adminisztrációs feladatok, riportok készítése (heti, havi szinten)

Követelmények

  • 1/2000 SzCsM rendeletben foglalt szakirányú felsőfokú végzettségek valamelyike és szociális intézményben szerzett vezetői tapasztalat
  • vezető személyiség, szociális érzékenység
  • strukturált, rendszerezett gondolkodásmód
  • stressztűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Munkaidő: H-P 8.00-16.30, home-office lehetőség

Munkavégzés helye: Szeged/Csongrád/Szentes/Békéscsaba/Gyomaendrőd

Amit kínálunk

  • alapbér + pótlék az ellátottak után
  • vezetői pótlék havonta
  • képzések részvételéhez kapcsolódó bónusz
  • bejárás támogatás
  • laptop és telefon biztosítása

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged