Regionális Marketing Vezető (Budapest)

Regionális Marketing Vezető

Partnerünkről
Nemzetközileg ismert és elismert partnerünk számára keresünk Regionális Marketing Vezetőt. Lokáció: Budapest

Feladatok

  • Az új kolléga fő feladata egy globálisan elismert márka kiépítése nemzetközi piacra fókuszálva, online/offline marketing stratégia kialakítása, promóciós és PR kampányok kialakítása, budget tervezés.
  • Értékesítési és üzletfejlesztési kampányok támogatása marketing oldalról.
  • A stratégiai feladatok mellett a Marketing Vezető egy 20 fős csapat kiválasztásáért, vezetéséért, fejlesztésért lesz felelős.

 Feltételek

  • Nemzetközi szinten szerzett tapasztalat márkaépítésben, stratégiaalkotásban, csapatvezetésben
  • Minimum 5 év tapasztalat regionális vezetői pozícióban
  • Folyékony angol nyelvtudás

Partnerünk által nyújtottak

Új munkatársuknak a vállalat versenyképes fizetést és juttatási csomagot, barátságos környezetet, nemzetközi karrierlehetőséget kínál.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérem küldje el jelentkezését a „Jelentkezem” opcióra kattintva.

Budapest