Regisztráció Mérnök Gyakornoki pozíciókra (Esztergom)

A Magyar Suzuki Zrt. gyakornokot keres Esztergomi telephelyére az alábbi pozícióba:

Regisztráció Mérnök Gyakornoki pozíciókra

Főbb feladatok

  • Gyártóberendezések működésének folyamatos fejlesztésének támogatása különböző technológiák segítségével
  • Fejlesztések gyakorlati megvalósításának támogatása a próbagyártás, telepítés és üzembe helyezés során
  • A sorozatgyártás során beépülésre kerülő alkatrészek ellenőrzésének, minőségfejlesztésének, jóváhagyatásának támogatása
  • A beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk kezelésének támogatása
  • Az alkatrész beszállítók auditálásának és fejlesztésének támogatása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Folyamatban lévő gépész/villamos/mechatronikai mérnök tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés az autóipar iránt
  • Jármű-technikai ismeretek
  • PLM szoftver ismeret
  • Heti 2-3 nap vállalása
  • B kategóriás jogosítvány
Esztergom