Reklámautó és bicikli sofőr diákmunka (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Cégünk mára Európa legnagyobb kiskereskedelmi média csoportjává vált, amely teljes körű Point of Sale és ambient média megoldásokat nyújt mindazoknak, akik hatékony és innovatív kommunikációs megoldásokat keresnek.

Ha a gépkocsivezetés a szerelmed, akkor ezzel a lehetőséggel a hobbid a munkád lehet.

Reklámautó és bicikli sofőr diákmunka

Feladatok

  • Reklám autó, reklám bicikli és Piaggio vezetése
  • Esetenkénti telephelyen történő pakolás, kampány előkészítés, eszközök szállítása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • 1-2 éves balesetmentes vezetési tapasztalat
  • Heti minimum 3 teljes nap vállalása

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300Ft/órás bér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

III. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a " Jelentkezem az állasra " gomb megnyomásával kérjük!

Prohumán
Budapest