Reklámfelület értékesítő (Budapest)

Közterületi reklámozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Reklámfelület értékesítő

Elvárások:

2-3 éves értékesítésben szerzett tapasztalat, Kiváló kommunikációs készség írásban /angol nyelv előny/, szóban, Önálló, precíz munkavégzés a kampányok bonyolításában és az adatok, dokumentumok nyilvántartásában

Előnyt jelent:

Előnyt jelent, ha már dolgoztál ügynökségi, vagy hirdetői vonalon és volt részed kampányok, felületek értékesítésében, megjelenések szervezésében és van felsőfokú végzettséged. Az irodai szoftverek ismerete nélkülözhetetlen.

Feladatok:

Több mint húsz éve vagyunk jelen a hazai közterületi reklámpiacon. Kizárólagos joggal értékesítünk digitális megjelenési lehetőségeket nagy méretű LED-falakon, valamint a budapesti metró állomásokon található nagy hatékonyságú, tömegtájékoztatást biztosító exkluzív felület rendszereket képviseljük., , Ha érdekel a reklám szakma, esetleg aktív részese vagy a közterületi reklámpiacnak, akkor pont téged keresünk! Ha szeretnél a hazai vezető nagy hirdetőkkel és reklámügynökségekkel együtt dolgozni és nem ijedsz meg, hogy tovább építsd a kapcsolati hálónkat, jelentkezz csapatunkba!

Amit kínálunk:

A szükséges technikai eszközöket (számítógép, telefon)., , A napi 8 órás munkát egy barátságos, támogató, ösztönző, vidám csapat tagjaként töltheted., , A versenyképes fix és mozgóbérezés mellett, minden nap meghívunk egy közös ebédre a közeli étterembe., Számunkra fontos a csapat egysége, ezért gyakran szervezünk közös programokat is., Irodánk Zuglóban, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető helyen található.

Budapest