Részlegvezető (Komló)

Részlegvezető

Leírás

Pécs környéki partnercégünk részére munkatársat keresünk Részlegvezető pozícióba.

Feladatok

  • A gyártás támogatása és vezetése, továbbá rajzok kezelése és minőségbiztosítási rendszer ellenőrzése
  • Időtervek készítése és nyomon követése
  • Gyártási folyamatok optimalizálása
  • Termékek módosítása esetén tervezési feladatok
  • A többi osztállyal való szoros együttműködés
  • Részvétel az új gyártási folyamatok és rendszerek felállításában
  • Hatékonyság-elemzés készítése
  • Gépi kapacitás és létszámigény tervezése
  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • A termékek minőségének fenntartása, illetve javítása
  • Beszámolók készítése, jelentési kötelezettség a vezető felé

Elvárások
  • Gépészmérnök végzettség
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett vezetői gyakorlat
  • Kommunikációképes angol/német nyelvtudás
  • SolidWorks program ismerete
  • Önállóság, megbízhatóság
  • Folyamat-orientált gondolkodás

Előny:
  • Fémipari szektor ismerete
  • Tapasztalat automatizálási/robotika területen

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Bejárás támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Komló

Komló