Részmunkaidős adminisztratív ügyintéző - pénztárkezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 27 éve jelentős szerepet tölt be a magyar lakberendezési szektorban.

Forgalmazott termékeink meghatározó része hazai gyárakból érkezik.

Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően több területünk támogatásához új kollégákat keresünk

fiatalos, lendületes csapatunkba

Részmunkaidős adminisztratív ügyintéző - pénztárkezelő

pozícióba.

Amennyiben csatlakozol az RS Bútoráruház csapatába:

  • tagja lehetsz egy 27 éves stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalatnak,
  • lendületes, fiatalos csapat része lehetsz,
  • versenyképes jövedelemben, béren kívüli juttatásban, hétvégi pótlékban részesülhetsz,
  • munkaruhát biztosítunk,
  • részt vehetsz trendi csapatépítő programjainkon, szabadidős tevékenységeinken,
  • ingyenesen részt vehetsz a kiállításainkon,
  • dolgozói kedvezményt kaphatsz termékeinkből.

Rád váró feladataink:

  • udvarias, vevőbarát ügyintézés,
  • szállítólevelek, nyilvántartások, ellenőrzése,
  • árumozgáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • pénztárkezelési feladatok,
  • precíz pénzkezelési és szakszerű bizonylatkezelés.

Örömmel vesszük, ha:

  • kedves, közvetlen, mosolygós személyiség vagy,
  • tudatos és célorientált vagy,
  • munkádat igényesen és precízen végzed,
  • szeretsz csapatban dolgozni,
  • dinamikus személyiséged a többieket is magával ragadja.

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • részmunkaidőben tudod vállalni az állást
  • van középfokú végzettséged,
  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismerettel és
  • van kereskedelemben/pénzkezelésben szerzett tapasztalatod.

Munkavégzés helye:

18. kerület

Budapest