Retail Central Sales Manager (Budapest)

Autóipari Partnerünk keresi új Retail Central Sales Manager kollégáját a magyarországi fókuszú flottaértékesítés területére.

Retail Central Sales Manager

Feladatok

  • Autóflotta értékesítési folyamatok harmonizálása, fejlesztése

  • Társosztályokkal történő szoros együttműködés (disztribúció, operáció, pénzügy)

  • Riportálás a Retail Business Unit Director-nak

  • Különböző márkákat képviselő értékesítőkkel történő együttműködés az egységes és gördülékeny folyamatok érdekében (ajánlatok és cég sztenderdjei tekintetében)

  • Market mapping & potenciális vevőkör feltárása

  • Piac és versenytársak elemzése

  • Részvétel az akvizíciós projektek előkészítésében, és az ezzel kapcsolatos sales projektek implementálása

  • Ügyfélkapcsolatok kialakítása és fenntartása, tárgyalások lebonyolítása, személyre szabott megoldások biztosítása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség

  • Min. 3-5 év értékesítésben szerzett tapasztalat (autóipar)

  • Folyékony angol nyelvtudás

  • CRM rendszer és MS Office ismerete

  • B típusú jogosítvány

  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér

  • Bónusz

  • Céges gépjármű

  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest