Rework operátor (Debrecen)

Rework operátor

Leírás

Csatlakozz Partnerünk Innovatív Debreceni Gyártóbázisához!

Partnerünk, a világ egyik vezető akkumulátorgyártója és most új, korszerű gyártóbázist épít Debrecenben.

Feladatok

  • Modul rework szétszerelési munkálatok elvégzése: a vágás, fagyasztás, véglemez és a modul szétszerelés munkafolyamatának befejezése;
  • Különböző anyagok szétszedése és válogatása egyidejűleg, különböző szétszerelési módszerek alkalmazása
  • Selejtezési kvóta ellenőrzése
  • A MES-rendszer adatainak karbantartása; a rework munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, 5S-menedzsment.

Elvárások
  • Középfokú végzettség és 5 év releváns tapasztalat;
  • Villanyszerelői képesítés;
  • Minimum 2 év tapasztalat az autóipar területén;
  • Magyar nyelvtudás;
  • Több műszakos munkarend vállalása;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:
  • Angol nyelvtudás;
  • Akkumulátorgyártásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen