Robottechnológiai mérnök (Komárom-Esztergom megye) (Mór)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Robottechnológiai mérnök (Komárom-Esztergom megye)

Feladatok

  • ABB robotok programozása (új programok készítése, meglévő programok folyamatos fejlesztése);
  • ABB robotok állapotának folyamatos felügyelete, karbantartások, szervizek és javítások szervezése;
  • ABB robotok használatával, valamint hegesztéstechnológiával kapcsolatos belső képzések tartása;
  • Automatizálási projektekben való részvétel (robot integrálása automata cellákba);
  • Hegesztési paraméterek definiálása, ellenőrzése, karbantartása és optimalizálása;
  • Hegesztésből adódó minőségi problémák elemzése, akciók definiálása és bevezetése;
  • Társosztályokkal való együttműködés új projektek bevezetése kapcsán;
  • Hegesztéssel kapcsolatos dokumentáció kezelése.

Elvárások

  • Szakirányú főiskolai, vagy egyetemi végzettség (gépészmérnök/villamosmérnök/mechatronikai mérnök);
  • Robotprogramozás területén szerzett tapasztalat;
  • Fémipari alapismeretek;
  • Mechanika- és pneumatika-alapismeretek;
  • Számítógép és MS Office csomag felhasználói szintű használata;
  • Precíz és önálló munkavégzés;
  • Rugalmasság;
  • Csapatszellem;
  • Felelősségérzet;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Pozitív, motivált személyiség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások;
  • Izgalmas, motiváló környezet;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Utazási költségtérítés.

Előnyök

  • Angol nyelvtudás;
  • EWT/IWT és/vagy EWE/IWE diploma.

Munkavégzés helye

  • Mór

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/294-5850 (Doros Anna)

Mór