Sales manager (Magyarország)

Nemzetközi kereskedelmi partnerünk részére keresünk munkatársat

SALES MANAGER

(13-9098)

pozícióba.

Feladatok

  • A cég termékeinek, megoldásainak és szolgáltatásainak értékesítése,
  • Meglévő ügyfelek látogatása belföldön és külföldön,
  • Új értékesítési lehetőségek keresése új ügyfelek és iparágak számára,
  • Üzleti szerződések készítése,
  • A vevői elégedettség folyamatos javítása,
  • Kereskedelmi kiállításokon, vásárokon és konferenciákon való részvételével.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök
    végzettség),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: mérőműszerek / mérőberendezések területén szerzett értékesítői
    tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Céges autó,
  • Kiemelkedő juttatási csomag.

A munkavégzés helye

Kelet-Magyarország VAGY Nyugat-Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-9098”-as referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu