Sales Manager (Etyek)

A hirdetés már lejárt!

Az újrahasznosítás vonalán létrejött, kreatív papírtermékeket előállító Partnerünkhöz keresek vállalkozó szellemű Sales Manager kollégát.

Az újonnan csatlakozó kolléga feladata lesz az üzlet kiépítése, a termékek megismertetése és értékesítése.

Sales Manager

Feladatok

  • Értékesítési stratégia kialakítása
  • Értékesítési csatornák felderítése, potenciális ügyfelek feltérképezése
  • A termékek és a szolgáltatás értékesítése B2B és B2C csatornákon, hazai és nemzetközi piacokon
  • Partnerek látogatása, tárgyalások lebonyolítása
  • Ajánlatok készítése
  • Szerződéskötés
  • A cég képviselete rendezvényeken
  • Termékfejlesztési javaslatok tétele a piaci igények mentén

Követelmények

  • Értékesítés területén szerzett legalább 3-5 év tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvismeret
  • Proaktív személyiség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés
  • Jutalékrendszer
  • Útiköltség térítés
  • Remote munkavégzési lehetőség
  • Akár részmunkaidőben is végezhető munkakör

Munkavégzés helye

Etyek

Etyek