Hunter Sales Executive (IT) (Budapest)

Multinacionális, különböző iparágak részére komplex szoftver szolgáltatásokat nyújtó ügyfelünk részére keresünk egy a szoftver szolgáltatások értékesítésében átfogó tapasztalattal rendelkező kollégát Sales Manager pozícióba.

Hunter Sales Executive (IT)

Feladatok

Potenciális új ügyfelek felkutatása és megkeresése elsősorban a pénzügyi, és telekommunikációs szektorokban

Egy egészséges értékesítési pipeline fenntartása és folyamatos frissítése

Szoros együttműködés a pre-sales, inside sales és technikai csapatokkal

Ügyfelek igényeinek folyamatos figyelemmel követése, és javaslattétel igényeikre a releváns és megfelelő szoftver szolgáltatásokkal

Versenytársak figyelemmel követése

Rendszeres részvétel a forecast meetingeken a vezetőséggel

Sales best practisek és piaci trendek folyamatos figyelemmel követése, és alkalmazása az értékesítési folyamat során

Követelmények

Felsőfokú végzettség

Folyékony és magabiztos angol nyelvtudás

Szoftver szolgáltatások értékesítésében szerzett min. 5 éves szakmai tapasztalat

Aktív kapcsolatrendszer főként a pénzügyi és telekommunikációs szektorban, illetve szoftver integrátor vállalatokkal

Előnyt jelent, de nem feltétel amennyiben a jelentkező rendelkezik az alábbi sales trainigek képesítésével: MEDDIC, Miller-Heiman, Sandler, Solution Selling

Amit kínálunk

Versenyképes alapbér és juttatási csomag

Folyamatos training és fejlődési lehetőségek

Home-office lehetőség

Nemzetközi és remote csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest