SAP fejlesztő - Banking (Budapest)

kik vagyunk?

Az adesso orange Kft. képviseli Magyarországon az adesso Group SAP divízióját, amely SAP rendszerek bevezetésére, üzemeltetésére, fejlesztésére és az ehhez tartozó tanácsadói feladatokra szakosodott. Fejlesztőink és tanácsadóink elsősorban SAP ERP és S/4 HANA területeken tevékenykednek, mindemellett üzleti és IT tanácsadás, valamint az egyedi szoftverfejlesztés és iparági megoldások is a szolgáltatásunk részét képezik.

Az adesso Group részeként olyan széles körű szakértelemhez van hozzáférésünk, amely lehetővé teszi, hogy csapatunk minden tagja nemzetközi tudást és tapasztalatot gyűjthessen, miközben változatos projektekben vehetnek részt.

Az adesso orange több, mint egy munkahely: személyes fejlődésedet figyelembe véve közösen alakítunk ki egy olyan karrierutat, melyben kiteljesedhetsz.
A célunk ugyanaz: találni egy olyan megoldást, ami neked és az ügyfélnek is a maximális elégedettséget nyújtja.

Telephelyeink: Győr, Budapest, Pécs, Debrecen

SAP fejlesztő - Banking

teljes munkaidőben, határozatlan időre

Rád váró feladatok:

  • Egy Németországban elismert lakás-takarékpénztárral foglalkozó ügyfelünk támogatása SAP technológiák területén
  • SAP fejlesztésben és/vagy tanácsadásban való részvétel
  • SAP megoldások integrálása és megvalósítása, valamint a fejlesztési stratégiák és koncepciók kidolgozása
  • Közreműködés a vállalati tanácsadásban
  • Aktív felelősségvállalás a projektekben
  • Kapcsolattartás külföldi és hazai ügyfeleinkkel
  • Ügyféligények maximális kielégítése

Mit hozz magaddal az új munkakörbe:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Min. 3 év fejlesztői munkatapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerek(ek) ismerete
  • Folyékony német nyelvtudás
  • Programozói és fejlesztői ismeretek
  • Nyitottság szakmai fejlődésre

Előnyök:

  • SAP pénzügyi modulok ismerete
  • Nemzetközi projektben szerzett fejlesztői tapasztalat
  • S/4HANA ismerete
  • Egyéb szakmai képesítés
  • Tanácsadói kompetenciák
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Karrierépítési lehetőségek
  • Home Office lehetőség
  • 15-féle egyéb juttatás
  • Bónuszrendszer és nyelvi tréningek
  • Külföldi üzleti utak
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Modern iroda ergonomikus berendezéssel, csúcstechnológiás eszközökkel
  • A Chill Zone-ban PlayStation és csocsó vár rád
  • Kávé, tea biztosítva van az irodában
  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat motivált csapatában dolgozhatsz

Bővebb információt vállalatunkról és sokrétű munkaterületeinkről a www.adesso-orange.hu honlapunkon találsz.

Budapest