Senior accountant (Budapest)

Senior accountant

Feladatok

  • Ügyfeleink teljes körű könyvelésének ellátása (de bizonylatot rögzítened már nem kell).
  • Hó végi, negyedéves, éves zárások készítése.
  • Komplex havi és éves riportok készítése.
  • Mérleg és eredmény-kimutatások készítése.
  • Éves beszámolók készítése.
  • Adóbevallások, statisztikai jelentések készítése.
  • Könyvelők munkájának koordinálása és ellenőrzése.
  • Emellett kapcsolatot tarthatsz ügyfelekkel, hivatalos szervekkel.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági / számviteli / pénzügyi végzettséggel rendelkezel.
  • Mérlegképes könyvelő végzettséged van.
  • Rendelkezel legalább 3 év (preferáltan szolgáltatói környezetben szerzett) könyvelői tapasztalattal.
  • Van ERP rendszer ismereted.
  • Magas szinten használod az Excelt, mert munkád hatékonyságában ez a tudás meghatározó.
  • Precízen dolgozol, felelősséget vállalsz a munkádért.
  • Beszélsz angolul, hiszen nemzetközi környezetben fogsz dolgozni.
  • Nem idegen tőled a projekt szemléletmód.
  • Nyitott vagy a tanulási lehetőségekre, a szakmai fejlődésre.

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

Teljes munkaidő

Beosztott

Hétfő-Péntek 5/2-es munkarend

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest