Senior accountant / senior könyvelő (Budapest)

Filmipar területére szakosodott tanácsadó és könyvelő cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior accountant / senior könyvelő

Elvárások:

  • Minimum középfokú pénzügyi/gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előny),
  • Mérlegképes könyvelői végzettség regisztrációval,
  • Párhuzamosan több társaság teljes körű könyvelésében, hasonló pozícióban szerzett 5-8 éves szakmai tapasztalat,
  • Számviteli és adózási jogszabályok naprakész ismerete,
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, elsősorban Excel), Libra, Tensoft (könyvelési programok) ismerete előny,
  • Angol nyelvtudás előny

Előnyt jelent:

  • Megbízható, gyors, önálló munkavégzés,
  • Dinamikus, pro-aktív, kommunikatív személyiség,
  • Tanulékony, nyitott attitűd,
  • Rugalmas, problémamegoldó hozzáállás,
  • Együttműködési készség,
  • Terhelhetőség, kitartás, stressztűrés,
  • Csapatorientált,
  • Pontosság, precizitás

Feladatok:

  • Projekt cégek, különböző gazdasági társaságok teljes körű könyvelése (kimenő, bejövő számlák, vegyes könyvelés, adók egyeztetése),
  • Időszaki (havi, negyedéves, éves) zárások elvégzése, számviteli beszámolók összeállítása,
  • Havi záráshoz kapcsolódóan egyéb könyvelési feladatok (bérfeladás, elhatárolások könyvelése, stb.),
  • Adókalkulációk, adóbevallások elkészítése,
  • A hatósági ellenőrzéseken való részvétel, a hatóságok részére történő adatszolgáltatás,
  • Statisztikai jelentések készítése,
  • Költségelszámolások könyvelése,
  • Együttműködés a könyvvizsgálókkal,
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel, napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • S/W fejlesztések kapcsán egyeztetések az informatikusokkal,
  • Filmirodai egyeztetések, az anyagok előkészítése,
  • Támogatások elszámolása,
  • Törvényi változások követése,
  • A számviteli folyamatba épített ellenőrzések végrehajtása,
  • Rendszeres riportolás a Manegement felé, ,

Megbízóról:, Partnerünk a filmipar területére szakosodott tanácsadó és könyvelő cég, mely teljes körű adminisztrációs szolgáltatásokat és tanácsadást nyújt több, mint 40 magyar és külföldi ügyfele részére, akik a hazai és a nemzetközi filmszakma meghatározó vállalkozásai közé számítanak., A dinamikusan bővülő ügyfélkörnek és projekteknek köszönhetően, a cég bővíteni szeretné szakmai csapatát, melynek részeként SENIOR ACCOUNTANT / SENIOR KÖNYVELŐ pozícióba keres szakembert

Amit kínálunk:

  • Kitűnő munkakörnyezet,
  • Kedves csapat,
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest