Senior Android Fejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Senior Android Fejlesztő

Leírás

Csatlakozz egy dinamikus csapathoz, ahol változatos projektekben vehetsz részt, mint például CMS, webshopok, portálok, és okostelefon alkalmazások fejlesztése, valamint startupok termékfejlesztése és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek. Partnerünk a szakmai fejlődésedet céges workshopokkal, Udemy előfizetéssel és egyéni képzési tervekkel támogatja, míg a kollégák jó hangulatáról hóindító péksütizések, szülinapi torták, heti nasi- és gyümölcsnapok gondoskodnak.

Jelenleg Android fejlesztésben jártas kollégákat keresnek native mobilfejlesztői csapatukba, aki részt vehet egy országosan széles körben használt applikáció fejlesztésében. Fejlődj velük, és legyél részese egy inspiráló és támogató munkakörnyezetnek!

Feladatok

  • Mobil alkalmazások tervezése, fejlesztése és karbantartása.
  • Együttműködés más csapatokkal új funkciók meghatározása, tervezése és leszállítása során.
  • A készülő alkalmazások teljesítményének, megbízhatóságának, funkcionalitásának biztosítása a lehető legtöbb mobileszközt lefedve.
  • Technikai útmutatás a csapattagoknak, mentorálás.
  • Szoros csapatmunka a tervezéstől a code review-n át a kiadásig.

Elvárások
  • Legalább 5 év native Android fejlesztői munkatapasztalat.
  • Tapasztalat mobil alkalmazások fejlesztésében Kotlin nyelven.
  • Gitlab és Github tapasztalat.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest