Senior automatizálási projektmérnök (16-2897) (Győr-Moson-Sopron vármegye)

Senior automatizálási projektmérnök (16-2897)

Dinamikusan bővülő nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Automatizálási projektek vezetése a tervezési fázistól a kivitelezésig,
  • Automatizálási folyamatok kialakítása,
  • Gyártósorok műszaki fejlesztése,
  • Új berendezések üzembe helyezésének támogatása,
  • Hatékonyságnövelés és problémamegoldás az automatizált gyártócellák kapcsán.

Elvárások

  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • Mérnök diploma (gépész, villamos vagy mechatronikai),
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben,
  • Kiemelkedő bérezés és cafeteria,
  • Teljeskörű bejárástámogatás,
  • Kötetlen munkaidő, work-life balance.

A munkavégzés helye

Győr-Moson-Sopron vármegye