Senior Direct Sourcing Specialist (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Közel 130 000 kolléga, akik nap mint nap támogatják a cég küldetését: lehetővé tenni az ügyfeleik számára, hogy egészségesebbé, tisztábbá és biztonságosabbá tegyék a világot. Biztosítják az erőforrásokat, amelyekkel mindenki elérheti karriercéljait, és segíthet a tudományt egy lépéssel előrébb vinni azáltal, hogy megoldásokat dolgoz ki a világ legnehezebb kihívásaira. Ezek közé tartozik a környezet védelme, az élelmiszerek biztonságának biztosítása és a rák gyógymódjainak megtalálása.

Senior Direct Sourcing Specialist

Feladatok

  • Teljes beszerzési folyamat átlátása, vezetése, az áruk és szolgáltatások időben történő szállításának biztosítása
  • Többfunkciós csapatokkal együttműködve a beszerzési stratégia kidolgozása, végrehajtása
  • Költség- és forgatókönyvelemzés, valamint benchmarking a stratégiai tranzakciókhoz
  • Költségmegtakarítások elérése, a beszállítói teljesítmény növelése és az ellátási lánc általános hatékonyságának javítása
  • Potenciális szállítók felkutatása, megismerése, tárgyalások lebonyolítása a szerződésekről
  • Tárgyalási stratégiák kidolgozása és optimális feltételekkel történő üzletkötés (árképzés megtárgyalása, az éves P&L megtakarítások elérése és rögzítése)
  • Kapcsolattartás a belső ügyfelekkel és a tulajdonosokkal annak biztosítása érdekében, hogy a beszállítói programok működése megfeleljen az elvárásoknak
  • A kulcsfontosságú funkcionális mérőszámok nyomon követése és jelentése
  • Mentorálás és iránymutatás nyújtása a fiatalabb beszerzési szakemberek számára

Követelmények

  • Alapdiploma mérnöki, üzleti adminisztrációs, üzemeltetési vagy ellátási lánc menedzsment szakon
  • Legalább 6-8 év munkatapasztalat Direct (közvetlen) beszerzésben, lehetőleg a gépészet és/vagy elektronika területén.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló kategóriaspecifikus beszerzési és irányítási készségek a Direct (mechanikai és/vagy elektronikai) beszerzési területen
  • Nagy tapasztalat többlépcsős stratégiai beszerzésben és stratégiákban, beszállítói menedzsmentben, szerződések tárgyalásában
  • Technikai projektmenedzsment  (Gantt-diagramok, műszerfalak, kulcsfontosságú eredmények, ügyek kidolgozása)
  • Kiváló kommunikációs készségek, az ötletek világos strukturálása a műszaki és funkcionális partnerek számára
  • Vezetői attitűd, funkciókon átívelő kapcsolatok kiépítése: a jövőben, amikor bővül a csapat, Te irányíthatod a vállalatot, a projektek végrehajtását, a beszerzési tevékenységeket
  • A részletekre való odafigyelés a minőség és a kiválóság elve alapján

Amit kínálunk

  • Versenyképes díjazás
  • Cafeteria és éves bónuszok
  • Egészség-, élet- és balesetbiztosítás, vállalati nyugdíjrendszer
  • Céges autó
  • Home office (2 nap minden héten)
  • Innovatív, előremutató szervezet
  • Kiváló karrier- és fejlődési kilátások
  • Izgalmas vállalati kultúra, amely az integritást, az intenzitást, a részvételt és az innovációt képviseli

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest