Senior elektromos szerelő (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Senior elektromos szerelő

Leírás

Német tulajdonú, debreceni telephellyel rendelkező közel 1.000 elégedett munkavállalót foglalkoztató gyártó partnerünk számára senior elektromos szerelő munkakörbe várjuk jelentkezésed!

Feladatok

  • Egyedi gépek és berendezések elektronikai hálózatának összeépítése kapcsolási rajz alapján
  • Vezérlőpanelek és különböző típusú kapcsolódobozok összeszerelése, bekötése
  • Előírt dokumentációs folyamatok betartása

Elvárások
  • Elektronikai területű végzettség (villanyszerelő, elektroműszerész és egyéb elektronikával foglalkozó releváns szakképesítés)
  • Szakmai tapasztalat releváns területen
  • Kapcsolási rajz olvasási készség
  • Két műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Emelt alapbér mellett kiemelkedő cafetéria vár Rád!
  • Műszakpótlék
  • Hosszú távú karrierlehetőség, előrelépési lehetőség
  • Bejárás támogatása - gépjármű esetén is
  • Modern, és fiatalos munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen