Senior eszköz számviteli szakértő (Budapest)

Senior eszköz számviteli szakértő

Feladatok

  • A társaság befektetett eszközök aktiválásához, értékeléséhez és megszüntetéséhez kapcsolódó számviteli feladatainak ellátása, koordinálása;
  • A vagyonkezelésbe vett eszközök számviteli nyilvántartása, a kapcsolódó adatszolgáltatási feladatok teljesítése;
  • Az éves leltározások előkészítése, lebonyolítása, koordinálása, kiértékelése;
  • Közreműködés az eszközök raktározási folyamatának számviteli szempontú kialakításában, működtetésében;
  • Közreműködés a havi és éves zárási folyamatokban;
  • Közreműködés a könyvvizsgálatokban
  • A felelősségi köréhez kapcsolódó szerződések és előterjesztések véleményezése.
  • A felelősségi köréhez tartozó szabályzatok kialakításában, aktualizálásában való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Átfogó számviteli ismeretek
  • MS Office szoftverek ismerete
  • Proaktív, megoldásorientált, önálló munkavégzés

Előny

  • SAP ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • Kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • Rugalmas munkaidő
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest