Senior Frontend Fejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk 2005-ben kezdte meg egy online számlázó rendszer kifejlesztését. A jelenleg 5 - 600 ezer partnerrel rendelkező Start-up 2017 óta több pénzintézet partnere lett. Nagyvállalati, élvonalbeli technológiákat használva, tudatos stratégia és üzleti modell mentén szeretnének tovább fejlődni.

Senior Frontend Fejlesztő

Feladatok

Főbb feladatok:

  • piacvezető fintech megoldások fejlesztése;
  • 700 000 felhasználót kiszolgáló, java alapú rendszereink frontend fejlesztése;
  • új funkciók tervezése és azok megvalósítása;
  • üzleti igények folyamatos fejlesztése vékony kliens alapú alkalmazásokra;
  • fejlesztési feladatok részeként automata funkcionális tesztesetek és fejlesztői dokumentációk készítése;
  • junior kollégák mentorálása.

Akkor éri meg hozzájuk menni dolgozni, ha:

  • a szakmailag magas szintű és önálló munka, a folyamatos fejlődési lehetőség, és a családias, emberközpontú munkakörnyezet érték számodra;
  • fontos neked, hogy komplex feladataid legyenek, melyeken együtt kell dolgoznod a többi csapattal;
  • érték számodra, hogy közvetlenül 700 ezer vállalkozó mindennapjait teheted könnyebbé;
  • motivál, hogy belülről láthatod egy olyan (piacvezető) cég működését, amely már bizonyított valós piaci körülmények között;
  • értékeled, hogy kimagaslóan jó környezetben és hangulatban dolgozhatsz!

Követelmények

  • minimum 5 évet fejlesztettél Angular technológiát használva;
  • igazán penge vagy Angularban, ismered a frontend technológiákat/keretrendszereket, web service technológiákat;
  • rendelkezel némi backend fejlesztési tapasztalattal (Java, Spring);
  • PostgreSQL-t láttál már életedben;
  • egyénileg és csapatban is szívesen, hatékonyan dolgozol;
  • a CI/CD folyamatok a barátaid, használtál Gitlab-ot vagy Github-ot;
  • a hiba- és verziókövető eszközöket gördülékenyen használod;
  • betartod a clean code elveket;
  • lelkesedsz az új technológiák iránt, amiket egy gigantikus szoftverbe ültethetsz át;
  • nem ijedsz meg a legacy kódoktól sem.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Béren felüli juttatások
  • Start up hangulat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest