Senior információbiztonsági szakértő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk Senior információbiztonsági szakértő munkatársat keres. Olyan jelöltet várnak, aki szívesen foglalkozna informatikai rendszereik biztonságával, összefüggő tevékenységek tervezésével, koordinálásával, végrehajtatásával és ellenőrzésével.

Senior információbiztonsági szakértő

Feladatok

  • jogszabályi, tulajdonosi és az iparági működés követelményeinek folyamatos követése,
  • az IT biztonsági rendszerek üzemeltetése, IT biztonsági auditokra való felkészítés, lebonyolítás,
  • az IT biztonsági incidensvizsgálat és elhárítás koordinálása, az informatikai biztonság megfelelőségének biztosítása, javaslatok megfogalmazása,
  • részvétel a biztonsági szabályzatok megalkotásában, aktualizálásában,
  • új fejlesztésekben, tervezésekben, projektekben az IT biztonsági szabályok megtervezése, a megvalósulás felügyelete,
  • a szervezet informatikai rendszereiben az IT biztonsági szabályok érvényesülésének megvalósítása,
  • preventív, hibamegelőző intézkedések kezdeményezése,
    részvétel az informatikai és fizikai biztonsági kockázatelemzésben és értékelésben,
  • kiszervezés és külső support esetén IT biztonsági vizsgálat kezdeményezése és menedzselése, a szükséges auditok megkövetelése, azok eredményének elemzése,
  • a feladatköréhez rendelt dokumentációk, nyilvántartások naprakészen tartása,
  • a fizikai biztonság megfelelőségének biztosítása, az őrszolgálat koordinálása, készenlét ellátása.

Követelmények

  • felsőfokú, szakirányú végzettséggel vagy megfelelő szakmai gyakorlattal rendelkezik,
  • információbiztonság terén 2-4 év tapasztalatot szerzett,
  • már részt vett auditálásban,
  • főbb vonatkozó törvényeket, ajánlásokat, sztenderdeket ismeri,
  • nagyvállalati infrastruktúrában, üzemeltetésében szerzett tapasztalattal rendelkezik,
  • rendszerszemléletű, komplex gondolkodásmódú,
  • gyakorlatias megközelítésű, precíz, kreatív,
  • határozott, kezdeményező,
  • a feladatokat megfelelően priorizálja,
  • angol kommunikációs szintű nyelvismerettel rendelkezik,
  • kiváló kommunikációs készségű.

Amit kínálunk

  • Tréningek támogatása
  • Családbarát munkahely
  • Teljesítményalapú éves bónusz, cafetéria és egészség biztosítás
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetősége
  • Hosszú távú együttműködés és személyes fejlődés lehetősége
  • Önálló, felelősségteljes munkakör

Budapest