Senior könyvelő (Budapest)

Több éves könyvelői tapasztalattal rendelkezel? Belekóstoltál vagy akár szakértője vagy a csoportvezetésnek? Magabiztosan beszélsz angolul és szívesen csatlakoznál egy lendületes pénzügyi csapathoz? Jelentkezz most! Téged keresünk, ha szeretnél egy olyan piacvezető vállalat tagja lenni, ahol a stabilitás és a közösség érték!

Senior könyvelő

Feladatok

  • Mindennapos folyamatok megszervezése és felügyelete
  • Időközi zárások lebonyolítása
  • Adózási folyamatok támogatása
  • Szoros együttműködés a menedzserrel
  • Folyamatos fejlesztési javaslatok, lehetőségek keresése
  • Vállalatközi folyamatok támogatása
  • Teljesítményértékelések készítése
  • Csoporton belüli vezetőként iránymutatás, segítségnyújtás a kollegáknak
  • Csapat motiválása, mentorálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 3 év könyvelői tapasztalat
  • 1 év vezetői, menedzsment tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Microsoft Dynamics NAV (Navision), Microsoft Dynamics Axapta, SAP, Oracle vagy egyéb rendszerben szerzett tapasztalat
  • Hatékony kommunikáció, rendszerszemlélet

Előnyök

  • ACCA, DipIFR, IFRS, adótanácsadói tanúsítvány
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Kidolgozott előrelépési rendszer
  • Szakmai tréningsorozat és Buddy program
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Jól megközelíthető modern iroda a Váci úton
  • Home office lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények, közösségi események

Munkavégzés helye

Budapest, Budapest XIII. kerület

Budapest