Senior könyvelő (2981) (Budapest)

Senior könyvelő (2981)

Dinamikusan fejlődő nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Bejövő és kimenő számlák, bank könyvelése,
  • Kapcsolattartás a partnerekkel,
  • Adóbevallások és pénzügyi kimutatások, beszámolók elkészítése,
  • Havi és éves zárások koordinálása,
  • Auditokon aktív részvétel.

Elvárások

  • Medior és senior könyvelők jelentkezését is várjuk (minimum 3 év),
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat (előny: gyártócéges tapasztalat)
  • Mérlegképes könyvelő képesítés,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő fizetés és széleskörű juttatási csomag,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos karrier egy stabil és tőkeerős vállalatnál.

A munkavégzés helye

Budapest

Budapest