Senior Mérlegképes Könyvelő (Budapest)

Ha érdekel a bank szektor, akár már dolgoztál is benne, ez egy remek Senior Könyvelői lehetőség számodra!

Partnerünkhöz 3 év könyvelői tapasztalattal és mérlegképes képesítéssel rendelkező kollégát keresünk, aki egy izgalmas regionális projektben fog részt venni. Jelentkezz!

Senior Mérlegképes Könyvelő

Feladatok

  • Számviteli és könyvelési feladatok végzése, főkönyvi számlák egyeztetése
  • Számlazárás és záró főkönyv készítése
  • Analitika és főkönyv ellenőrzése; főkönyvi számlák leltározása
  • Számviteli bizonylatok rendszerezése és tárolása
  • Alapbizonylatok jogszabályi megfelelőségének ellenőrzése
  • Havi mérleg és eredménykimutatás készítése
  • Eszköznyilvántartási információk gyűjtése és kezelése
  • Üzleti év zárása és éves beszámoló készítésében való részvétel
  • Auditfolyamatok támogatása
  • Információk és főkönyvi lekérdezések biztosítása társosztályoknak
  • Új termékek és folyamatok számviteli tesztelése
  • Adóbevallások készítése

Követelmények

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előny: banki vagy pénzügyi területen)
  • Számviteli és adózási törvények ismerete (előny: IFRS és devizás ügyletek kezelése)
  • SAP könyvelőprogram ismerete
  • Precíz, megbízható és alkalmazkodó személyiség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Dolgozói kedvezmény
  • Cafeteria
  • Teljesítmény alapú bónusz (éves)
  • 50% home office
  • Céges eszközök biztosítottak

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest