Senior minőségügyi mérnök (Nagykanizsa)

Senior minőségügyi mérnök

Leírás

Nagykanizsai, autóalkatrészeket gyártó partnerünk számára keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • A hozzá rendelt termelési terület felügyelete minőségügyi szempontból
  • Belső és vevői reklamációk kivizsgálása, helyesbítő intézkedések meghatározása
  • Vevői kapcsolattartás
  • Belső selejtek felügyelete, selejtcsökkentési terv készítése és felügyelete
  • Termékdokumentáció készítés
  • Auditok lefolytatása, vevői auditok támogatása
  • Munkavállalók oktatása

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Minőségügyi reklamációkezelésben, vevői kapcsolattartásban szerzett gyakorlat
  • Tömegtermelésben szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi technikák ismerete: FMEA, Control Plan, 5Why, 8D stb.
  • Precizitás, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Együttműködő, csapatjátékos személyiség

Előny:
  • Autóipari tapasztalat

Amit kínálunk
  • Nyitott munkahelyi légkör, támogató környezet
  • Változatosság; tanulási, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

Nagykanizsa

Nagykanizsa