Senior Software Engineer (Debrecen)

Senior Software Engineer

Leírás

Debreceni, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Senior Software Engineer pozícióba.

Feladatok

  • Komplex problémák megértése, megoldási javaslat készítése és kivitelezése,
  • Együttműködés és kapcsolattartás a kliensekkel technikai oldalról,
  • Meglévő és új rendszerek fejlesztése és üzemeltetése,
  • Agilis projektmenedzsment szerint működő csapatban való munkavégzés.

Elvárások
  • Csapatjátékos vagy, aki emellett képes az,
  • Önálló munkavégzésre,
  • Rendszer szintű gondolkodás jellemez és,
  • Objektum orientált szemlélet,
  • Legalább egy scriptnyelvet ismersz (Bash/Powershell/Python),
  • CI/CD rendszer implementálásában és üzemeltetésében van már tapasztalatod (Jenkins/Github/Azure Devops) továbbá,
  • Van Git tapasztalatod,
  • Jól kommunikálsz magyarul és angolul egyaránt.

Előnyt jelent:
  • C# programozási nyelv ismerete,
  • Azure Devops pipeline ismeretek,
  • Infrastructure as Code tapasztalat (Ansible, Terraform),
  • Kubernetes ismeretek,
  • Adatbázis ismeretek,
  • AWS cloud platform tapasztalat,
  • Monitoring, logging ismeretek (Grafana, Prometheus, ELK stack),
  • XML Technológiák ismerete (XSLT, XSD).

Amit kínálunk
  • Számos elemből választható Cafeteria,
  • Béren kívüli kompenzációs juttatások,
  • Egészség megőrzését támogató lehetőségek (pl. helyben ingyenesen használható konditerem, sportolási tevékenységek támogatása) ,
  • Élet- és balesetbiztosítás,
  • Egészségbiztosítási csomag,
  • Munkavállalók számára kedvezmények (pl.: éttermekben, könyvesboltokban, szolgáltatóknál),
  • Bölcsődei, óvodai, iskolakezdési támogatás,
  • Iránytű program (ingyenes pszichológia, életvezetési, pénzügyi és jogi tanácsadás),
  • Kedvezményes munkavállalói részvényvásárlási program,
  • Munkába járási támogatás,
  • Rugalmas, hibrid munkavégzés.

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen