Senior Tűzvédelmi és Munkavédelmi Mérnök / EHS Vezető (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Öröm volt hallgatni az alábbi pozícióleírás kapcsán az információkat Partnerünktől.

A Safety First mentalitás Náluk ugyanis MINDENHOL megmutatkozik (egy meetingen, a bónuszrendszerben, a beruházásoknál).

Szívesen ajánlom az alábbi pozíciót azon szakembereknek, akik ezt a kultúrájú vállalatot keresik.

A pozíció megnevezése:

Senior Tűzvédelmi és Munkavédelmi Mérnök

Feladatok

  • Tűzvédelmi és munkavédelmi feladatok ellátása Partnerünknél;
  • A leendő kolléga a már meglévő és a beruházásokkal is kapcsolatos feladatokat össze fogja fogni, külsős szolgáltatók segítségével;
  • Új eszközök üzembe helyezésének ellenőrzése;
  • Biztonságtechnikai felülvizsgálatok elvégzése, koordinációja;
  • EHS oktatási anyagok kidolgozása, oktatások megtartása;
  • Kockázatértékelés készítése;
  • Munkabalesetek kivizsgálása, nyilvántartása, megelőző intézkedések kidolgozása;
  • EHS eljárás és munkautasítások, szabályzatok kidolgozása;
  • EHS dokumentációs és nyilvántartási rendszer felkövetése;
  • Területi munkavédelmi képviselőkkel történő negyedéves egyeztetés, külső pirotechnikussal kapcsolattartás;
  • A vállalat képviselete a hatóságok felé;
  • A munkakörhöz kapcsolódó dokumentációs tevékenységek elvégzése.

Elvárások

  • Tűzvédelmi és munkavédelmi végzettség (a munkavédelmi lehet közép vagy felsőfokú akár);
  • Diploma;
  • Releváns tapasztalat gyártó vállalatnál;
  • Aktív angol nyelvtudás, mert mind szóban, mind írásban használni fogja majd a leendő kolléga.

Amit kínálunk

  • A bérezésen túl: cafeteria, bónusz, teljes bejárástámogatás, fejlődési lehetőség (minden szinten).
  • A Safety First mentalitás mentén: a szakember komolyan vétele, ötleteire megvalósítási lehetőség.
  • Külföldi "tanulmányutak", más gyáregységeknél.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya