SMT Tesztmérnök (Veszprém)

SMT Tesztmérnök

Leírás

Kiemelt multinacionális veszprémi Partnerünkhöz keresünk munkatársat "SMT Tesztmérnök" pozícióba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik rendelkeznek tapasztalattal gyártó környezetben (akár gyakornokként), és szívesen dolgoznának SMT területen!

Feladatok

  • SMT gyártósori tesztberendezések felügyelete (Programozó állomás, ICT, FCT)
  • SMT tesztberendezések kvalifikálása
  • A teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos dokumentációk kezelése, adatok elemzése
  • Mérések koordinálása: mérési módszerek, mérési programok előkészítése
  • Mérési adatok elemzése, jelentések készítése a mérésekről
  • Terméktesztek megbízhatóságának folyamatos tervezése, fejlesztése

Elvárások
  • Felsőfokú mérnöki végzettség (preferáltan villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök)
  • 2 év termelés, gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Elektronikai ismeretek

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Fix 13. havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment
  • Magán egészségbiztosítás
  • Employee Assistance Program

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém