Software Integrator - DS3 (Budapest)

A Siemens Mobility Kft. K+F központjában, a XI. kerületi Infoparkban olyan projekteken dolgozunk, melyek biztosítják a zavartalan, fenntartható, megbízható és biztonságos közlekedést.

Tudj meg többet arról, hogy milyen nálunk az élet: https://dreamjo.bs/hu/company/siemens-mobility-kft

Software Integrator - DS3

A projektről:

A DS3 projekt egy biztonságkritikus szoftver platform fejlesztéséről szól, ami vasúti alkalmazások számára készül. Alapvető célja az eddig alkalmazott speciális célhardverek kiváltása olyan szoftveres megoldással, ami boltban beszerezhető, x86-os hardveren fut. A DS3 platformon például vasúti biztosítóberendezés szoftver fog futni és megvalósíthatjuk segítségével az ún. cloud based interlocking architektúrát is.

Feladatok

  • Szoftver komponensek (akár külső) integrálása a rendszerbe.
  • A biztonságkritikus Linux disztribúciónk installálása és konfigurálása a laborunkban.
  • Tesztek futtatása és a laborunkban lévő rendszer általános funkcióinak az ellenőrzése, karbantartása.
  • Hibák analizálása és a javítási műveletek támogatása.
  • A követelmények és architektúra specifikációk analizálása a rendszerre és a interfészekre vonatkozóan.
  • Összetett hibák okainak feltárása.

Elvárások

  • Van adminisztrációs tapasztalatod a Linux szerver operációs rendszerében.
  • Jártas a virtualizációs megoldásokban (VMware, Hyper-V, KVM, stb.).
  • Ismered a hálózati protokollokat és technológiákat (TCP/IP, DNS, DHCP, VPN, stb.).
  • Szeretsz csapatban dolgozni és elkötelezett vagy egy hosszútávú termékfejlesztésben való részvételre.

Előnyök

  • Scrum módszertan ismeretével rendelkezel.
  • Van tapasztalatod adatelemzésben (Elastic, OpenSearch).
  • Jártas vagy dokumentációkészítésben.
  • Szereztél már tapasztalatot Pythonban való tesztesetek implementálásában.

Amit kínálunk

  • Családbarát munkahelyet, kötetlen munkaidővel, rugalmas hozzáállással.
  • Stresszmentes környezetet, ahol nagy hangsúlyt kap a work-life balance.
  • Fejlődési lehetőségeket, egyéni tréning kerettel, kidolgozott karrierúttal.
  • Fontos számunkra az egészséged, többek közt élet- és egészségbiztosítással óvunk.
  • Ergonomikus munkakörnyezetet biztosítunk számodra, ezzel is kényelmessé téve az irodai munkavégzést.
  • A felsoroltak mellett egy több mint 20 elemből álló béren kívüli juttatási csomaggal várunk.
Budapest