SQA csoportvezető (Veszprém)

Veszprém

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

SQA csoportvezető

Feladatok

  • A beszállítói minőségbiztosítási csoport irányítása;
  • A beszállítói minőségbiztosítási rendszer felügyelete, a folyamatok fejlesztése;
  • A bejövő áru ellenőrzési folyamatok koordinálása, optimailzálása;
  • A beszállítói reklamációk felügyelete, intézése, a problémamegoldó akciók nyomon követése;
  • A beszállítói változások nyomon követése;
  • Dokumentációk, ellenőrzési tervek készítése;
  • Riportok, havi, negyedéves, éves, statisztikák készítése a menedzsment felé;
  • Szoros együttműködés a beszállító fejlesztő területtel, valamint a társosztályokkal;
  • Részvétel a beszállítói auditokban, beszállító kiválasztásban.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Vezetői képesség és gyakorlat;
  • Beszállítói menedzsment tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Minőségügyi technikák ismerete (APQP, PPAP, MSA, SPC, 8D, 5 Why, Ishikawa);
  • Határozott fellépés;
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk

  • Work-life balance;
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Dinamikus, összetartó csapat.

Előnyök

  • Német nyelvtudás;
  • VDA 6.3 auditori végzettség.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém