SSC Sourcing trainee (Budapest)

Szeretsz emberekkel foglalkozni, érdekel a HR és szeretnél egy izgalmas kihívásokkal és fejlődési lehetőségekkel teli munkát az egyetem mellett, akkor Téged keresünk!

A Randstad a világ egyik legnagyobb, piacvezető munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely 55 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival.

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk gyakornokot, Budapesten.

SSC Sourcing trainee

Feladatok

Új sourcing csapatunkba keresünk olyan lelkes, fejlődni vágyó gyakornokot, aki pénzügyi és szolgáltató központi területű keresésekkel szeretne foglalkozni és szeretné elsajátítani a munkaerő toborzás fortélyait. Ha a következő leírásban magadra ismersz várjuk jelentkezésed!

Követelmények

- rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
- heti 20 órában jelen tudsz lenni
- angolul magabiztosan, legalább középszinten beszélsz
- előny: másik középfokú nyelvtudás
- érdekel a pénzügy és a nagyvállalatok világa
- szeretnéd megtudni, hogy működik a jelölt-kiválasztási folyamat a multinacionális ügyfeleinknél
- értesz az excel használatához
- nem riadsz vissza az ismeretlen emberekkel való kommunikációtól
- szeretsz kutatni a neten / adatbázisokban

Amit kínálunk

- rugalmas munkaidő, amit az órarendedhez igazíthatsz
- tapasztalatszerzés egy világszinten piacvezető cégnél
- könnyen megközelíthető, szép környéken lévő, modern iroda
- segítőkész kollégák, jó irodai hangulat
- komoly, felelősségteljes feladatok ellátása
- többféle speciális terület megismerése a HR-en belül

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest