Supervisor (Budapest)

Szívesen vezetnél egy nemezetközi csapatot és szeretnél karrieredben előrelépni? Ha szívesen szereznél tapasztalatot egy nemzetközi cégnél és nyernél belátást légitársaságok működésének pénzügyi hátterébe, ez a lehetőség rád vár!

Supervisor

Feladatok

  • Csapat operatív munkájának segítése
  • 10+ fős csapat vezetése
  • Potenciális új csapattagok interjúztatása
  • Kapacitástervezés
  • Könyvelési feladatok szupportálása
  • Évértékelés, teljesítményértékelés
  • Rendszeres javaslattételek
  • Business hívásokban és találkozókon való részvétel

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 4-5 év szakmai tapasztalat pénzügy/számvitel területen
  • Korábbi koordinátori, vezetői tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (cafetéria, bónusz, tréningek, nyelvtanfolyamok, home office támogatás, kedvezményes repülőjegyvásárlási lehetőség)
  • rugalmas munkarend
  • hibrid működés
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • egy motiváló, barátságos, támogató csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest