Supply Chain gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal IX. kerületi partnerünk részére keresünk Logisztikai gyakornokot!

Supply Chain gyakornok

Feladatok

  • Készletriportok készítése
  • Raktárkészletek felhaszálásának nyomonkövetése
  • Supply Planner Managerek munkájának napi szintű támogatása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony (lehetőség szerint min.1 évig)
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Magabiztos Excel használat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Heti 20-25 óra vállalása (rugalmasan)

Amit kínálunk:

  • Releváns szakmai tapasztalatszerzési lehetőség logisztikai területen
  • Órabér: br. 1038 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkabeosztás

Előnyök

  • Logisztikai/Supply Chain területen folytatott tanulmányok
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

Budapest IX.

Budapest