Szállítmányozási értékesítő / Kiemelt ügyfélkapcsolattartó (Eger)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy tisztán magyar tulajdonban-, közel 20 éve megalakult közúti fuvarozással és szállítmányozással foglalkozó vállalat, akik egész Európán belül biztosítanak minőségi logisztikai szolgáltatásokat, szem előtt tartva a megbízók igényeinek kiemelt gondossággal történő teljesítését.                                                  Hasonló ügyfélközpontú gondolkodással, kiemelt kommunikációs képességgel és szállítmányozásban/fuvarszervezésben/logisztikai értékesítésben gyakorlati tapasztalattal rendelkező Értékesítő / Kiemelt ügyfélkapcsolattartó kollégájukat keresik családias hangulatú csapatukba.

Szállítmányozási értékesítő / Kiemelt ügyfélkapcsolattartó

Feladatok

  • Potenciális cégekkel kapcsolatfelvétel, igényfelmérés és ajánlatkészítés
  • Leadek gyűjtése, kezelése, felmérése
  • Ajánlatok után követése, zárása (esetleges kifogáskezelés)
  • Gondoskodni az árajánlatok tartalmi és formai ellenőrzéséről, rögzítéséről
  • Új vevők akvirálása, együttműködés elindítása
  • Személyes/online tárgyalások szervezése, tárgyalásokon való aktív részvétel
  • Új vevők elégedettségmérése
  • Tenderekhez ajánlatok, dokumentáció elkészítése
  • Meglévő, kiemelt ügyfelek tendereljárásában részvétel
  • Fuvarszervezőkkel együttműködés, ügyféllel kapcsolatos operatív feladatok átadása
  • Gondoskodni a megbízói előírások, kérések betartásáról, betartatásáról
  • Adminisztráció - riportok készítése
  • Szakmai kiállításokon, üzletépítő rendezvényeken való részvétel

Követelmények

  • Ügyfélkapcsolattartásban, értékesítésben szerzett tapasztalat szállítmányozó/fuvarozó cégnél
  • Min. 3 éves (releváns iparági) szakmai gyakorlati tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kíváló kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Céltudatosság
  • Alkalmazkodó készség
  • Kitartó-, magabiztos hozzáállás ("can do" attitűd)
  • Önálló munkavégzés képessége
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Logisztikai szakirányú végzettség

Amit kínálunk

Alapbéren felüli bónuszrendszer - negyedéves bónusz és éves célprémium lehetőség
Stabil hátterű cég és egy dinamikus, együttműködő csapat (támogató vezetővel az élén)
Szakmai fejlődési- és képzési lehetőség
Munkavégzéshez szükséges laptop és mobiltelefon
Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Eger