Számlarögzítő és szkennelő munkatárs (Budapest)

Gyere és csatlakozz a Praktiker Kft. Számlaellenőrzés csapatához. Stabil és megbízható vállalat vagyunk, ahol minden kolléga a #PRAKTIKERCSALÁD tagja.

Számlarögzítő és szkennelő munkatárs

Feladatok

  • Beérkező számlák szortírozása, alaki-formai követelményeknek megfelelőségének ellenőrzése
  • Dokumentumok előkészítése szkenneléshez ahhoz szükséges manuális munkák elvégzése
  • Számlákkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása, rögzítésük a szövegfelismerő programban
  • Szoros kapcsolattartás az áruházakkal, társosztályokkal
  • Teljes körű szállítói levelezés kezelése

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Van releváns tapasztalatod adatrögzítés területén
  • Felhasználó szintű Office ismeretekkel rendelkezel
  • Munkád precízen végzed és jó szervezőképességed van
  • Önálló vagy ugyanakkor aktív a csapatmunkában

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható magyar munkahely vagyunk
  • Családias a légkör, és segítőkészek a kollégák
  • Változatos, kihívásokkal teli kreatív feladatok várnak
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Szerethető és Családbarát munkahely vagyunk
  • Employee Assistance programmal támogatunk

Egyéb információk

Munkaidő

  • RUGALMASHETI MUNKAIDŐ: 40 óra/hét
  • TÖRZSIDŐ: 09:00 - 15:00

Munkavégzés helye: 1095 Budapest Mester utca 87.(Praktiker Kft. központi iroda)

Budapest