SZÁMVITELI TANÁCSADÓ (Budapest)

A KPMG a világ egyik vezető könyvvizsgáló, adó- és üzleti tanácsadó cége, 236 ezer dolgozójával 144 országban van jelen. Magyarország TOP100 cége közül 72-nek már dolgoztunk és nem állunk meg! Bármi is érdekeljen a világból, nálunk nagyot léphetsz felé. Lendületes közegben, okos emberek társaságában tanulhatod meg jól használni a tudásodat. Pontosan hogyan? Álláshirdetésünkből megtudhatod, mire számíthatsz a gyakorlatban, ha nálunk dolgozol. Hiszen a te ambíciód, a közös jövőnk.

SZÁMVITELI TANÁCSADÓ

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • részvétel magyar számvitelhez és IFRS-hez kapcsolódó projektekben;
  • részvétel ügyfeleink helyszíni támogatásában akár távoli, akár on-site az ügyfélnél történő munkavégzéssel;
  • ügyfeleink segítése időszakos zárásokban, beszámoló összeállításban vagy a napi számviteli feladatok során;
  • ügyféllel történő kapcsolattartásban (mely akár utazással is járhat);
  • ügyfeleink számviteli folyamatainak megismerésében;
  • különböző számviteli kérdések megválaszolásában;
  • junior munkatársak munkájának támogatásában;

Ezt a lehetőséget pont Neked találták ki, ha…

  • BSc vagy MSc diplomával rendelkezel pénzügy, számvitel vagy egyéb gazdasági területről;
  • rendelkezel minimum 2, maximum 5 év szakmai tapasztalattal valamilyen számviteli területen, legyen ez könyvelés, könyvvizsgálat vagy akár tanácsadás;
  • szívesen elmélyednél különböző számviteli kérdésekben és érdeklődsz az IFRS iránt.
  • nem ismeretlenek számodra a különböző számviteli szoftverek, vállalatirányítási rendszerek (előny, de nem feltétel).
  • tapasztalt vagy az Excel/Word/PowerPoint használatában.
  • tárgyalási szinten kommunikálsz angolul és magyarul, írásban és szóban egyaránt;
  • van tapasztalatod az IFRS-hez kapcsolódó könyvvizsgálati vagy tanácsadási munkákban (előny, de nem feltétel);
  • erős problémamegoldó képességekkel rendelkezel és nem riadsz meg a döntési helyzetektől;
  • analitikus gondolkodás és elemzői készség jellemző rád;
  • jól tudod beosztani az idődet és ügyfélközpontúság jellemez;

Mit ajánlunk számodra?

  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkát egy fiatalos, motivált csapat tagjaként.
  • Hiszünk az élethosszig tartó tanulásban, így számos tréning lehetőséggel ösztönözzük szakmai és személyes készségeid fejlesztését.
  • Hosszú távú karrierlehetőséget egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben.
  • Lehetőség az otthoni munkavégzésre az aktuális projekted jellegétől függően.
  • Versenyképes fizetést és juttatási csomagot.
Budapest