Személyügyi asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal budapesti Blaha Lujza tér közelében található irodába keresünk új csapattagot. A feladat kiváló lehetőség HR vagy személyügyi tanulmányok mellett gyakorlati tapasztalatszerzésre.

Személyügyi asszisztens

Feladatok

  • Beléptetés, személyügyi adminisztrációval kapcsolatos feladatok (adatfelvétel, nyilvántartó rendszerek kezelése, szerződések előkészítése, oktatás és üzemorvosi vizsgálat szervezése, stb)
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása (adatrögzítés, lefűzés, iratrendezés)
  • Részvétel toborzási és kiválasztási folyamatokban
  • Személyes ügyfélforgalom kiszolgálása és hívásfogadás

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Hosszú távú munkavállalási hajlandóság (minimum fél év)
  • Logikus gondolkodás, emberközpontúság, jó problémamegoldó képesség

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig: 8.30-17.00
  • Rugalmas beosztásban
  • Heti minimum 25 óra vállalásával

Amit kínálunk:

  • Órarendhez igazodó beosztás
  • Belvárosi munkahely
  • Tapasztalattal növekvő díjazás. Kezdő óradíj: 2000 Ft/ó, betanulás után, és azt követően tapasztalattal folyamatosan emelkedik
  • HR vagy munkaügyi tanulmányokat folytatóknak kitűnő tapasztalatszerzési lehetőség.
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Budapest