Szennyvízágazat vezető (TESK-7039-18) (Budakeszi)

A hirdetés már lejárt!

Megbízónk számára keresünk új munkatársat

Szennyvízágazat vezető (TESK-7039-18)

pozícióba.

Cégjellemzők:

Szívesen írányítja az embereket és a munkájukat szereti koordinálni?

Akkor ez a lehetőség Önnek szól! Jelentkezzen!

Partnerünk a – Fővárosi Vízművek- 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója.

Büszkék hagyományaikra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereik elérésében. Tevékenységük minden területén kiemelten kezelik a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásuk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A Budai üzemmérnökséghez tartozó egységek irányítása
  • A Települési szennyvízágazati üzemeltetési osztály Budai üzemmérnökség munkájának támogatása
  • A szennyvíztisztítási létesítmények üzemeltetésének és fenntartásának koordinálása
  • Technológiai utasítások, szabályzatok végrehajtása
  • A fizikai állomány szakmai irányítása, a berendezések üzembiztonságának és a munkafolyamatok hatékonyságának biztosítása
  • Beruházási és karbantartási munkák tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • Beszerzési és anyagigények összeállítása
  • Karbantartási tervek összeállítása
  • Műszaki fejlesztési stratégiák kidolgozásában való együttműködés
  • Kapcsolattartás, együttműködés a társaságon belüli szervezeti egységekkel és más üzleti partnerekkel

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú (BSC) műszaki végzettség (gépész-, villamos-, környezet-, építőmérnök)
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat közmű üzemeltetésben
  • Vezetői tapasztalatot
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat (MS Office)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Dinamikusan és önálló munkavégzés
  • Jó helyzetfelismerő és döntéshozó képesség
  •  Problémamegoldó hozzáállás

Előnyök:

  • MIR, MIRTUSZ ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • PLC vezérelt folyamatirányításban szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Bejelentett bér
  • Izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Személyes fejlődési lehetőség
  • Támogató csapat
  • Vállalati sportolási lehetőségek (teke, squash, tenisz, futball)
  • Plusz 2 nap extra szabadságot adunk
  • Vállalati üdülőkben Balatonon és Hajdúszoboszlón nyaralási lehetőség

Munkavégzés helye:

Budakeszi

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Hegyes Mónika várja a (TESK-7039-18) kód megjelölésével.

Budakeszi