Szerkezettervező mérnök (Budapest)

Partnerünk, Magyarország egyik legnagyobb közlekedési infrastruktúra tervezője, több mint 7 évtized tervezési tapasztalattal rendelkező cég számára keresünk szerkezettervező mérnök kollégát.

A cég fő tevékenységi körei közé tartozik a repülőterek, autópályák, utak, vasutak, hidak, felüljárók, alagutak, metró-rendszerek, folyami kikötők, közlekedési épületek, járműtelepek, mélygarázsok és parkolóházak, távközlési tornyok tervezése Magyarországra és külföldre egyaránt.

Szerkezettervező mérnök

Feladatok

A szerkezettervező mérnök fő feladata belföldi épületek, építmények, mélyépítési műtárgyak tervezése Autocad tervező szoftver
alkalmazásával lesz, valamint részt vesz engedélyezési-, tender- és kiviteli tervek készítésében is.

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

- Építőmérnöki végzettséggel
- Mérnöki kamarai tervezői jogosultsággal („T”)
- Szoftver ismeretekkel (AutoCAD)
- Magas fokú koncentrációs és jó problémamegoldó készséggel.

Előnyt jelent:

- Középfokú angol nyelvtudás
- Revit, Plaxis, Geo5, AXIS, VBExpress, Consteel szoftverek felhasználói szintű ismerete
- SZÉS1 szakértői jogosultság
- Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Amit parnterünk kínál:

- tervezői tapasztalat megszerzése, gyarapítása
- szakmai kihívások, változatos munkák
- versenyképes fizetés
- családias légkör

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest