Szerszám karbantartó (Szolnok)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.

Kölcsönzési engedélyszám: 1432-1/2012-1300-915
Minősített kölcsönzési engedélyszám: BP/0701/075046-5/2022-10

Szerszám karbantartó
326

Feladatok

  • Gyártás során használt gyártósorok, présgépek és szerszámok állapotának ellenőrzése, javítása
  • Présüzemben található gépek, szerszámok karbantartása
  • Hegesztési, esztergálási feladatok elvégzése melyek szükségesek a karbantartáshoz
  • Megelőző, terv szerinti karbantartások végrehajtása
  • Ad hoc felmerülő hibák elhárítása és azok azonnali jelzése a közvetlen felettes számára
  • Közvetlen felettestől érkező feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú műszaki vagy fémipari végzettség (lakatos, esztergályos területen)- ELENGEDHETETLEN a munkakör betöltéséhez!
  • Fémipari szerszámkarbantartásban szerzett szakmai tapasztalat (kézi hidegalakítás: fúrás, menetvágás, marás, csiszolás, köszörülés)
  • Hegesztési ismeret (AWI)
  •  Műszaki beállítottság
  •  Analitikus szemléletmód
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiváló problémafelismerő és megoldó képesség
  • Magas együttműködési és erős kommunikációs készség
  • Több műszakos munkarend és álló munka vállalása
  •  Precíz, pontos, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

DOLGOZZ a legversenyképesebb iparágban KARBANTARTÓKÉNT, ahol fejlődhetsz, tanulhatsz

Karbantartóként olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol szaktudásod értékelik?

Egy valóban jól fizető állást keresel? Nem szeretnél hetek várni, hogy munkába léphess?

A LEGJOBB HELYEN JÁRSZ CSAPATUNK CSAK RÁD VÁR!

  • VERSENYKÉPES ÓRABÉR pontosan érkező, biztos jövedelem
  • BÓNUSZ, BALESETBIZTOSÍTÁS megháláljuk sikerünkbe fektetett energiád
  • SZAKMAI KÉPZÉSEK támogatjuk a fejlődésed
  • GYORS FELVÉTELI ELJÁRÁS azonnali munkakezdés, mi nem váratunk meg
  • INGYENES CÉGES BUSZOK időt, energiát, pénzt spórolunk meg neked
  • SZAKMAILAG FELKÉSZÜLT CSAPAT egy klassz vezetővel öröm a munka

VERSENYKÉPES FIZETÉS – IZGALMAS MUNKA – BÓNUSZRENDSZER – CSALÁDIAS MUNKAKÖRNYEZET – INGYENES CÉGES BUSZOK

Munkavégzés helye

Szolnok

Szolnok