Szerviz munkatervező (Szigetszentmiklós)

A hirdetés már lejárt!

Szerviz munkatervező

Leírás

Egy műszakos munkarend, izgalmas gépek, támogató csapat! Szigetszentmiklósi partnerünk telephelyére keresünk szerviz munkatervező pozícióba új kollegákat!

Jó csapat! Jó hangulat! Kell ennél több?

Ragadd meg a lehetőséget! Ne maradj le róla!

Feladatok

  • Belső megrendelések alapján a javítási munkák megszervezése,
  • Szakemberek napi feladatai leosztásának elkészítése,
  • Változás kezelés a napi prioritások alakulásával,
  • Együttműködés a társosztályokkal (pl. raktár, géptervezés),
  • Gépjavítással kapcsolatos munkafolyamatok adminisztrációja.

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Építőipari rakodógépekkel, vagy mezőgazdasági gépekkel, vagy teherautókkal kapcsolatos szerelési környezetben szerzett tapasztalat,
  • Min. 2-3 éves termelés tervezési adminisztrációban szerzett tapasztalat,
  • Vállalatirányítási rendszerek, Microsoft Office alkalmazások kezelése, ismerete

Amit kínálunk

  • Tiszta, modern munkakörnyezet és minőségi munkaeszközök.
  • Szakmai fejlődési-, előre lépési lehetőség.
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, tervezhető munkabeosztással.
  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Cafetéria

Munkavégzés helye

Szigetszentmiklós