jelöléstechnikai szerviztechnikus (Budapest)

megbízónk Budakeszin ipari jelöléstechnikai megoldások tervezésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Országos jelöléstechnikai berendezések szervízszolgáltatását nyújta, egészen nagy multinacionális vállalatoktól a kis cégekig, így változatos a technológia, az ipari szegmens, a megoldások és a munkavégzés helye is.

jelöléstechnikai szerviztechnikus

Feladatok

professzionális jelöléstechnikai gépek üzembe helyezése, szervizelése, javítása

üzemzavarok, minőségi problémák megszüntetése és kivizsgálása

országos szervizszolgáltatás nyújtása

partnercégek személyzetének kiképzése a berendezések használatáról

elvégzett munkálatok dokumentálása

Követelmények

legalább középfokú műszaki vagy elektronikai végzettség

kijáró szervizesként szerzett min. 2-3 éves tapasztalat

jelöléstechnikai berendezések területén szerzett releváns tapasztalat

aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

precíz és önálló munkavégzés

Amit kínálunk

versenyképes alapbér

céges autó és mobiltelefon korlátlan használata

változatos kihívások

fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budakeszi

Budapest