Szerződésmenedzsment gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az UNIQA Biztosító a vezető biztosítótársaságok közé tartozik. Az UNIQA csoport, közel 21 ezer munkatársával törekszik arra, hogy folyamatosan a legmagasabb színvonalú termékeket és szolgáltatást nyújtsa! Itt a remek lehetőség, hogy Te is közéjük tartozz!

Szerződésmenedzsment gyakornok

Feladatok

  • szerződésmenedzsment csapat támogatása
  • adminisztrációs feladatok
  • iktatás
  • állománykezelés

Elvárások

  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • monotonitástűrés

Munkaidő

  • hétköznaponként 8:00-17:00 között végezhető diákmunka
  • heti minimum 20-30 óra

Amit kínálunk

  • bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • multinacionális vállalati környezet

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest