Színházi hostess (alkalmi munka) (Veszprém)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Színházi hostess (alkalmi munka)

Leírás

Az ország első és máig is egyetlen regionális színháza a Pannon Várszínház, mely immár két évtizede vállalkozik események, személyiségek, értékek korszerű színházi megjelenítésére, emellett összművészeti alkotómódszerével folymatosan reagál a közelmúlt és jelenünk konfliktusaira.

Feladatok

  • Vendégek, látogatók fogadása, tájékoztatása
  • Ruhatári feladatok
  • Jegyellenőrzés
  • Nézőtéri felügyelet

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitott személyiség
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Havi 8 alkalom vállalása

Munkaidő

  • Rugalmas munkavégzés havi egyeztetéssel
  • Délelőtti, délutáni és esti időpontok, jellemzően 3-4 órás munkaidővel

Amit kínálunk

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
  • A tanulmányok mellett (nappali, esti, levelező, évhalasztó, passzív féléves) munkát keresőket iskolai elfoglaltságokhoz szabott munkaidőbeosztással tudjuk foglalkoztatni.

Előnyök

  • Színházi érdeklődés
  • Hostess munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Veszprém
Veszprém