Szolgáltatás menedzser - Bérszámfejtés/TB terület (Budapest)

Rendelkezel minimum 2 év szakmai tapasztalattal a bérszámfejtés területén? Érdekesnek találod a programok fejlesztését, mellyel még inkább bővítheted szakmai tudásod e téren?

Amennyiben igen, ez a lehetőség RÁD vár!

Szolgáltatás menedzser - Bérszámfejtés/TB terület

Feladatok

Az ügyféltől érkező szakmai/humánügyviteli kérdések, bejelentések megválaszolása, megoldása

Panaszok, reklamációk kezelése, fogadása

Szakmai, továbbá szoftverkezelési konzultáció

Szaktanácsadás az ügyfelek részére

Programok tesztelése

Kapcsolattartás az ügyfelekkel, társosztályokkal

Követelmények

Bérszámfejtő, TB ügyintéző szakirányú OKJ képesítés

Minimum 2 év szakmai tapasztalat bérszámfejtésben - teljes körű bérszámfejtés előny

Precíz munkavégzés

Kiváló kommunikációs készség

MS Office felhasználói szintű ismerete

Angol nyelv, illetve a Nexon bérprogram ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Változatos feladatkör

Folyamatos szakmai képzések

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest