Targoncás (Jászfényszaru)

Targoncás

Leírás

Jászfényszarun lévő partnercégünkhöz keresünk Targoncavezetőket, akár azonnali kezdéssel!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Rendelkezel tapasztalattal és érvényes targoncavezetői engedéllyel (3324,3312)?

Többre vágysz vagy csak szeretnél váltani? Szerintünk érdemes tenned egy próbát!

Targoncás

Feladatok

  • Raktári készletek átvétele, a kijelölt helyre szállítása
  • A tárolt készlet elrendezése, mozgatása, átrakása, tárolóhelyek feltöltése, a készletek állagmegóvása
  • Komissiózás, az áruk megrendelés szerinti összegyűjtése
  • Számítógépes nyilvántartás vezetése

Elvárások
  • Érvényes targoncavezetői engedély (3324, 3312)
  • Számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • Raktározási tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • 1 vagy 2 műszak vállalása

Amit kínálunk
  • Kulturált, tiszta munkakörnyezet
  • Alapbér bruttó 345.000 Forint
  • Átlagosan elérhető havi bruttó bónusz: 70.000 Ft
  • Napi targoncavezetői pótlék: bruttó 4000 Forint
  • Ingyenes étkezés, minden ledolgozott munkanap után
  • Ingyenes, klimatizált vállalati buszok több megyéből is, már az interjúra való bejutáshoz is igénybe vehetőek!
  • Szezonális ösztönző ajándékok, bónuszok
  • Különdíj a hónap dolgozóinak és a legjobb fejlesztési javaslatok kitalálóinak
  • Rendszeres nyeremény- és kvízjátékok értékes ajándékokért cserébe
  • Kedvezményes termék vásárlási lehetőség
  • Sport és kulturális programok támogatása,
  • Csapatépítő tevékenységek és családi programok szervezése.

További kérdés esetén az alábbi elérhetőségeken kereshetsz bizalommal:

Telefon: +36 20/333-4450 +37/540-016

E-mail: [email protected]

Ha felkeltette az érdeklődésedet a munkalehetőség, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva, csupán 1 perc alatt elküldheted jelentkezésed!
Ha minket választasz, számíthatsz a stabil nemzetközi háttérre, a rugalmasságra és a jövőben felmerülő kérdéseidre adott gyors válaszokra!

Egyéb információk

+36 20 434 7098

Telefon

Munkavégzés helye

Jászfényszaru