Technológus (Budapest)

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN
MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG
pályázatot hirdet

Technológus

munkakör betöltésére

Feladatok

  • a Minőség- és a környezetközpontú irányítási rendszer eljárásaiban rögzített feladatok elvégzése
  • a kezelési- és műveleti utasítások nyilvántartásának vezetése
  • a kiadott utasítások szerint a gépkönyvek és egyéb dokumentációk alapján a gépek, berendezések kezelési és karbantartási utasításainak kidolgozása
  • új beszerzésű célgépek, eszközök, berendezések, műszaki jellemzőinek megismerése
  • műszaki kimutatások készítése
  • szerződések, közbeszerzési szerződések nyomon követése, belső előírások gondozása
  • alkatrész igénylések követése
  • a javítási területéhez tartozó járművek karbantartásának, javításának nyomon követése, javaslattétel hatékonyabb munkavégzésre
  • havária estén a szükséges adatok összeállítása, kimutatások készítése
  • műszaki adatok folyamatos nyomon követése, statisztikai táblázatok-, tájékoztatók készítése
  • kapcsolattartás a területhez tartozó műhely- és csoportvezetőkkel, valamint társszervezetekkel
  • esetenként megbízás alapján részt venni gépek, berendezések vagy technológiák fejlesztését szolgáló kísérletek, tesztek elvégzésébe

Amit kérünk

  • szakközépiskolai/szakiskolai érettségi
  • pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés
  • együttműködő képesség
  • megbízhatóság

Előnyök

  • felsőfokú végzettség
  • 1 - 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • évente fejlesztett munkabér
  • bérpótlékok, jutalmak, teljesítményalapú ösztönzési rendszer
  • próbaidő utáni kimagasló cafeteria-juttatás
  • kedvező munkaidő-beosztás, azonnali munkakezdés
  • stabil, bejelentett munkahely, fejlődési lehetőség, képzések, karrierépítési lehetőség pályakezdők részére is
  • igény esetén munkásszálló
  • ingyenes fogászat, kedvezményes üdülés az FKF Nonprofit Zrt. üdülőiben, mobiltelefon-előfizetésre kedvezményes céges flottacsomag
  • jó csapat, ingyenes vállalati rendezvények, sportkör

Munkavégzés helye

Budapest, IX. ker. Ecseri út 8-12

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ:

„Jelentkezem” gomb megnyomásával vagy postai úton: 1439 Bp., Pf. 637

Tárgy: „Technológus”
TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:
www.fkf.hu
+36 30 277 7115

*A beérkezett önéletrajzokat 4 hónapig kezeljük, ezt követően azokat megsemmisítjük, illetve visszaállíthatatlanul töröljük.

Budapest