Telefonos értékesítő (call center) munkatárs (Budapest)

Telefonos értékesítő (call center) munkatárs

A jobline.hu bővülő értékesítési csapatába várunk szolgáltatásaink értékesítéséhez telefonos call center értékesítő kollégákat.

A csapat tagjaként elsősorban új ügyfelek megkeresése és meglévő régebbi partnerek igényeinek kiszolgálása, a szolgáltatások értékesítése lesz a feladat.

Olyan vállalkozói szemlélettel rendelkező embert keresünk, aki önállóan képes a számára kitűzött célokat megvalósítani, cél és eredmény orientált gondolkodásmóddal rendelkezik, kitartó és jó kommunikációs képességekkel rendelkezik. Előny, ha hasonló területen szerzett - telefonos értékesítői – tapasztalattal és/vagy médiapiaci / HR piaci ismeretekkel rendelkezik, de ez nem feltétel.

Feladatok

  • ÚJ ügyfelek megkeresése, meglévők gondozása,
  • Havonta változó akciós ajánlatok kiajánlása,
  • Telefonos megkeresés, a szolgáltatások értékesítése,
  • Ajánlatok készítése,
  • Részvétel a termék fejlesztésében és az árképzésben, a csomagajánlatok kitalálásában.

Elvárások

  • Magabiztos személyiség,
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Együttműködő és kapcsolatteremtő képesség,
  • Sikerorientáltság, értékesítés- és ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • Önállóság, megbízhatóság, pontosság, kreativitás,
  • Affinitás az új digitális hirdetési trendek és a digitális technológiák iránt,
  • Gyors tanulási készség.

Előnyök

  • Telefonos értékesítői múlt,
  • Hívás támogató Call center rendszerek ismerete,
  • Hirdetésszervezői, média piaci, vagy online hirdetési területen szerzett értékesítői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiváló munkahelyi környezet,
  • Alap + teljesítmény arányos bérezés
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek, előrelépési lehetőség.

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Várjuk jelentkezésedet fizetési igény megjelölése mellett.

Budapest